Amsterdam Gece Hayatı

0
4035

Hollanda’nın başkenti Amsterdam, harika partileriyle bilinmektedir. Eğlencenin her halini Amsterdam gecelerinde bulabilirsiniz. Amsterdam’da hayat rahat ve konforlu olduğu için turistler sıklıkla burayı ziyaret etmektedir. Gece hayatı konusunda o kadar rahatlar ki, hatta sentetik haplar bile yasal bir şekilde kullanılmaktadır. Devlet denetiminde olan genelev ve striptiz kulüpler güvenli şekilde hizmet vermektedir. Hareketli sokakları ile olduğu kadar gece hayatıyla da meşhur olan Amsterdam unutulmaz bir tatil keyfi yaşatmaktadır. Amsterdam gece hayatı birçok erkeğin ufak tefek kaçamaklar yapmak için tercih ettiği seyahat planlarının başında gelmektedir. Bunların en büyük sebebi ise Amsterdam’ın hareketli gece hayatı olarak göze çarpıyor. Yılda milyonlarca ziyaretçinin tercih ettiği Amsterdam’ın gece hayatı hem hareketli hem de sizlere unutulmaz anlar yaşatacaktır. Başınızı döndürecek yaşam kalitesine sahip Amsterdam, bunu en iyi gece kulüplerinde göstermektedir. Amsterdam tatillerinin başlıca sebebi ise Amsterdam Gece Hayatı olarak öne çıkmaktadır.

Red Light District

Red Light District e1548961380689 - Amsterdam Gece Hayatı
Red Light District

Amsterdam Gece Hayatı ‘nın en hareketli ve en çok tercih edilen striptiz kulübü Red Light District ‘ de isterseniz hayat kadınlarıyla birliktelik yaşayabilirsiniz. Red Light District cadde kısmında yer alan kırmızı renkli odalarda hayat kadınları striptiz yaparak sizleri içeri davet ediyor. Küçük odalarda sizlerin de görebileceği aynı zamanda halka açık olan bu mekân tamamen yasal ve devlet tarafından onaylıdır. Amsterdam’ın De Wallen bölgesinde yer alan bu mekan sıra dışı konseptiyle sizleri beklemektedir. Burası aynı zamanda güvenli bölge olarak da biliniyor. İlk başlarda biraz garibinize gidebilir ancak modern bir ülke olan Hollanda’da gayet doğal karşılanmaktadır. Red Light District sizlere sınırsız eğlence ile sınırsız alkol imkanı sunuyor.

Paradiso

Paradiso - Amsterdam Gece Hayatı
Paradiso

Amsterdam’ın ünlü gece kulübü Paradiso dünyaca ünlü birçok yıldızı konuk etmiştir. Eskiden kilise olarak kullanılan bu muhteşem gece kulübünde ses kalitesi gerçekten çok iyidir. Bazen konsept partilerinde düzenlendiği mekânda daha önce birkaç Türk sanatçı da yer almıştır. Leidseplein bölgesinde yer alan Paradiso oldukça kalabalık bir kulüptür. Paradiso gece kulübü ile zamanın nasıl geçtiğini anlamadan, harika bir gece yaşayabilirsiniz. Paradiso gece kulübünde özellikle Amsterdam’ın birçok güzel kızlarını burada görebilirsiniz. İçeride bayan sayısı erkeklere nazaran biraz daha fazladır. Paradiso rezervasyonsuz kesinlikle kabul etmemektedir. Gitmeden önce kendinizi sağlama alın ve rezervasyonunuzu yaptırın. Paradiso gece hayatı sizlere unutulmaz zamanlar ve akılda kalıcı anılar bırakacaktır. Gece kulübü Paradiso.

Escape

Escape - Amsterdam Gece Hayatı
Escape

Amsterdam’ın diğer ünlü night kulübü Escape’dir. Birçok dünyaca ünlü dj burada yetişmiştir. Örnek olarak Dj tiesto dememiz yeterli olacaktır. Mekan’ın iç tasarımı da oldukça ilgi çekici görünmektedir. Rembrandtplein 11 bölgesinde yer alan Escape ’de saat 12 ‘den sonra neredeyse hiç boş yer bulamayabilirsiniz. 2000 kişilik alana sahip olan Escape gece club’ü birbirinden harika ışık şovları ve hareketli dj performanslarıyla sizleri sabaha kadar eğlendirecektir. Escape gece kulübü geniş dans pisti ile ferah bir eğlence yaşamanızı sağlıyor. Amsterdam Gece Hayatı Sizlere harika bir hatıra bırakacaktır. Tabi sabah kalktığınızda hatırlarsanız.😊
escape gece kulübü

Amsterdam tarihi ve gezilecek yerler ile ilgili daha detaylı bilgi için tıklayın

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here