Lviv Gece Hayatı

0
6916

Ukrayna hem ucuz hem de uygun bir tatil fırsatı sunmanın yanı sıra hareketli gece hayatı ile de oldukça dikkat çekmektedir. Ukrayna gece hayatı çok hareketli geçmektedir. Burada içki inanılmaz ucuz olduğundan dolayı yerli yabancı birçok turist sabahlara kadar içip eğlenmektedir. Ukrayna’da gece hayatı bakımından öne çıkan şehir Lviv’dir. Gece olunca Lviv sokakları bomboş oluyor. Çünkü herkes gece kulüplerinde sabahlara kadar eğleniyor. Lviv gündüz gezip gece eğlencenin dibine vuracağınız harika bir yerdir. Lviv Gece Hayatı gerçekten harika gece kulüpleri ile sizlere unutulmaz bir gece yaşatacaktır. Ukrayna’nın en iyi gece kulüplerini sizler için aşağıda sıraladık. Lviv Gece Hayatı ile son dönemlerin en çok gündemde gelen ülkelerinden biridir.

1-Fashion Club

Fashıon Club - Lviv Gece Hayatı
Fashion Club

Hem restoran hem gece kulübü olmak üzere 2 bölümden oluşmaktadır. Lviv’in en önde gelen gece kulüplerinden biridir. Burada fiyatlar gayet uygun ve eğlence sabaha kadar tam gaz devam etmektedir. İçeride 1 şişe içki açtırmak 800-900 grivna (100-120 TL) civarındadır. Fashion Club’a geleceğiniz zaman giyiminize özen göstermenizi tavsiye ederim. Çünkü gelen misafirlerin hepsi şık ve alımlı görünmektedir. Ayrıca önceden rezervasyon yaptırmakta fayda var. Burada eğleneceğiniz ve sabahlara kadar dans edeceğiniz harika bir dans pisti bulunmaktadır. Lviv’in çılgın gecelerine hazırsan Fashion Club seni bekliyor. Fashıon Club Ivana pıdkovy bölgesinde yer almaktadır. Buraya uber ile ulaşım sağlayabilirsiniz.

2-Malevich Night Club

Malevıch Night Club - Lviv Gece Hayatı
Malevich Night Club

Ukrayna Gece Hayatı denince akla ilk gelen kulüp Malevıch Nıght Club’dır. Lviv’in bence en iyi gece kulübü Malevich Night Club. 1400 kişilik misafir kapasiteyi ve büyük dans pistiyle çok ferah bir mekân olan Malevich sizlere gerçek eğlenceyi yaşatacaktır. İçerisinde 3 ayrı bar bulunan ve loca bölümünde sizleri kimse rahatsız etmesin diye güvenliklerin durması gerçekten çok hoşunuza gidecektir. Mekânda birçok Türk ile karşılaşırsanız sakın şaşırmayın. Çünkü birçok Türk Malevich Club’ı tercih etmektedir. Ayrıca içeride birçok güzel Ukraynalı kız göreceğinizden şüpheniz olmasın. Loca fiyatları 1000-2000-3000 Grivna arasında değişmektedir. Bir bardak içki 50-100 grivnadır. Burada çeşitli konserler, aktiviteler, dans şovları ve canlı dj performansları sizlere eğlenmek nasıl olur gösterecektir. Opera binasına 350 metre uzaklıkta bulunan Malevich Club’a gitmeden mutlaka rezervasyon yaptırın. Aksi takdirde içeri alınmazsınız.

3-Rafınad People Club

Rafinad People Club - Lviv Gece Hayatı
Rafinad People Club

Şehir merkezinde bulunan Rafinad People Club gece 11.30 dan itibaren kapılarını açmaktadır. Rafinad People’nin diğer gece kulüpleriyle arasındaki farkı hem striptiz kulüp hem de gece kulübü olarak hizmet vermesidir. Lviv’e geldiğiniz zaman yerli halka sorduğunuzda size ilk göstereceği gece kulübü Rafinad People olacaktır. İçerideki atmosfer inanılmaz güzel ve sizlerin de hoşuna gideceğinden eminim. Buraya 11.30 dan önce gelebilirseniz, içeri giriş ücretsiz olmaktadır. Striptiz odalarında farklı deneyimler yaşamak istiyorsanız 100-1000 grivna arasında fiyatlar değişmektedir. Kızlar belli aralıklarla odalardan çıkıp striptiz yaparak müşteri çekmektedir. Burada da içki fiyatları genel olarak ucuzdur. Bu farklı deneyimi yaşamaktan geri kalmayın. Rudanskoho caddesinde yer alan bu harika mekan sizleri en iyi şekilde ağırlayacaktır. Lviv Gece Hayatı, Ukrayna tatilinizin en tatlı anlarından birini oluşturacaktır.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here